Vyučovanie online
23 Marec 2020
Ahojte všetci. Ako sme už avízovali, spúšťame vyučovanie online.

Hudobníci budú mať naživo hodiny so svojimi pedagógmi a hudobnú náuku budeme posielať každý týždeň mailom aj s pokynmi.

Tanečníkom sme vytvorili tu na Facebooku dve súkromné skupiny.
Pre všetky triedy okrem Roses, Princess, Girls a Sweet angels je skupina Online 1 - https://www.facebook.com/groups/888084031702754/
Pre triedy Roses, Princess, Girls a Sweet angels je skupina Online 2 - https://www.facebook.com/groups/1041264656252134/
Do týchto skupín vám budeme postupne pridávať videjká na zopakovanie tančekov, variácií, choreografie, pokyny ako doma trénovať a podobne. Tak sa postupne popridávajte. Skupiny sú súkromné a členmi môžu byť len naši žiaci. Spojili sme viacero tried spolu, aby ste mohli trénovať aj tančeky a choreografie druhých tried. Prvé videjká budeme postupne pridávať, ako budú natočené od zajtra - pondelka.
Treba odpovedať na otázky pri žiadosti. Častokrát sa rodičia volajú inak ako deti a skupiny sú iba pre našich žiakov. Ďakujeme.

Veríme, že budete aj doma na sebe podstivo trénovať, udržovať sa v dobrej kondícii a zlepšovať sa. Fotky a videjká nám kludne posielajte do skupín a do správ. Budeme ich publikovať, aby sme aj ďalších žiakov navnadili na trénovanie doma.


Vyučovanie cez ZOOM:
Ako na to:
- nainštalujte si na telefón alebo iné zariadenie bezplatnú verziu aplikácie ZOOM, mnohí ju už máte nainštalovanú a deti sa už cez ňu učia
- zaregistrujte sa
- v čase začiatku hodiny sa prihláste na meeting k svojej pani učiteľke cez kódy, ktoré sme vám už poslali, alebo ešte pošleme cez sms.
Na MEETING sa prihlásite cez tlačítko JOIN, zadáte meeting ID vašej pani učiteľky, vypýta si to heslo, následne sa vám ukáže Video Preview - tam dáte join with video, pani učiteľka vás ešte potvrdí  a pripojí vás na živú hodinu. Je ešte potrebné si zapnúť zvuk - call via device audio.
Naspäť
Galéria článku
comments powered by Disqus
KAROLÍNA KOSECOVÁ, riaditeľka
“V tanci nemôžeš byť dobrý alebo zlý. Môžeš len žiť pre tanec alebo tancovať pre život.”
Odber noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
SZUŠ DIAMONDS
Opatovce nad Nitrou 509
972 02
+421(0) 911 588 313 +421(0) 905 696 313
skola@szusdiamonds.sk
©2023 www.szusdiamonds.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, nakreslil, naprogramoval a rozhýbal webdizajn.glirp.sk