Oznam ku školnému
28 Apríl 2020
Vážení rodičia,
niektorí ste nás kontaktovali ohľadne školných poplatkov. Preto sme pripravili vyjadrenie k úhrade školného.
V súlade s usmerneniami Ministerstva školstva pokračujeme vo výučbe v tanečnom aj hudobnom odbore online. Snažíme sa čo najviac udržovať kontakt s deťmi, aby nestratili do budúcna záujem o umelecké vzdelávanie a aby aj všetko nezabudli. Zároveň sa snažíme vás aj deti nepreťažovať. Vzhľadom na prebiehajúcu výučbu zatiaľ neplánujeme nejaké kompenzácie zaplateného školného. Treba akceptovať fakt, že online vyučovanie sme nevymysleli my, je to nariadenie vlády, ktoré sme všetci povinní akceptovať. Hneď ako to bude možné, budeme pokračovať vo výučbe osobne, tak ako sme boli zvyknutí.
Zároveň pripravujeme pre deti po ukončení uzatvorenia škôl aj nejaké workshopy navyše, ale keďže nevieme presný dátum otvorenia škôl, nebudeme zatiaľ nič sľubovať dopredu, aby sa nestalo, že to, čo sme sľúbili, nevieme zatiaľ splniť.
Výučba online nás a vás všetkých zamestnáva navyše, tomu plne chápeme. Niet nad osobný kontakt s deťmi aj rodičmi. Celé nás to mrzí o to viac, že tento rok sme mali mať 10. výročný celoškolský koncert, ktorý zrejme nebude možné či už z nariadenia vlády alebo krátkeho časového priestoru na prípravy realizovať. Ale ak bude všetko v poriadku, zorganizujeme Oslavu 10. narodenín školy niekedy začiatkom školského roka, tak ako sme to aj plánovali, aj keď ešte sme o tom verejne nehovorili. Malo to byť prekvapenie.
Ďalšia úhrada školného na 1. polrok školského roka 2020/2021 bude tak ako obvykle v máji, v súlade so školským poriadkom. Školné na školský rok 2020/2021 je určené vo výške 17€/mesiac, žiaci navštevujúci dva odbory súčasne 29€/mesiac, tak ako sme si hovorili na rodičovských združeniach v októbri 2019.
Pár informácií pre Predprípravky s maminkami. V týchto triedach tiež prebieha online výučba. Preto nevidíme dôvod neuhradiť školné. Detičky, ktoré nebudú mať uhradené školné aj za máj a jún, budú ku koncu školského roka vyradené. Ak budú chcieť od septembra naďalej navštevovať naše hodiny, budú si musieť podať novú prihlášku so zápisným. Garantované miesto na ďalší školský rok budú mať deti s uhradeným školným v plnej výške. Ešte by som chcela upozorniť, že školné v Predprípravkách sa od nového roka bude platiť tak ako vo zvyšných triedach polročne, ako je uvedené v školskom poriadku. Rozdelenie platieb bude možné len na základe písomnej žiadosti a schváleného splátkového kalendára. Školné na školský rok 2020/2021 je určené vo výške 17€/mesiac.
Ďakujeme všetkým za pochopenie, spoluprácu a podporu.
Držme si všetci palce, aby sme sa vrátili čím skôr do bežného režimu.
Vaše Diamonds.
Naspäť
comments powered by Disqus
KAROLÍNA KOSECOVÁ, riaditeľka
“V tanci nemôžeš byť dobrý alebo zlý. Môžeš len žiť pre tanec alebo tancovať pre život.”
Odber noviniek
Buďte informovaný ako prvý!
SZUŠ DIAMONDS
Opatovce nad Nitrou 509
972 02
+421(0) 911 588 313 +421(0) 905 696 313
skola@szusdiamonds.sk
©2023 www.szusdiamonds.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, nakreslil, naprogramoval a rozhýbal webdizajn.glirp.sk